Про нас

Про компанію

Сьогодні ми - це об'єднання сучасних діагностичних центрів, що динамічно розвивається, має першокласних фахівців і високоякісне устаткування, яке дозволяє проводити широкий спектр досліджень, та впроваджує індивідуальний сервіс. Свою діяльність компанія почала у вересні 2010 року. За цей час якісне і високотехнологічне обстеження проведене вже кільком десяткам тисяч пацієнтів. На даний момент у складі об'єднання функціонують 7 повноцінних діагностичних центрів спіральної комп'ютерної томографії. Обстеження в діагностичному центрі проводиться на сучасному устаткуванні (16-, 40- і 64- срезовом томографі).

Висока швидкість роботи апаратів дозволяє скоротити загальний час обстеження пацієнта до 10-12 сек, що на 30-40% знижує дозу рентгенівського опромінення в порівнянні з менш сучасними апаратами комп’ютерної томографії.  Показання до обстеження на спіральному комп’ютерному томографі дуже різноманітні – це патологія черепа і головного мозку, хребта і опорно-рухового апарату, захворювання внутрішніх органів, очні, ЛОР і стоматологічні захворювання.

Слід зазначити також, що комплектація спірального комп’ютерного томографа в діагностичних центрах “Євро Сервіс Україна” повністю відповідає існуючим європейським і світовим стандартам.

Апарати оснащені сучасними електронними шприцами MEDRAD Vistron CT для дозованого внутрішньовенного введення спеціальних контрастних речовин, що дозволяє значно підвищити інформативність проведених досліджень. Суперсучасне програмне забезпечення комп’ютерного томографа дозволяє отримати високоякісні реформації у будь-якій довільній площині, об’ємні 3d-зображення, а також дає можливість проводити складні вузькоспеціалізовані дослідження.

Чому пацієнти нас вибирають? 
1) Call- центр – швидкий запис на обстеження Чудово працюючий Call- центр дозволить зберегти ваш час. Ви отримуєте інформацію оперативно. 
2) Зберігання даних пацієнта. Часто пацієнти втрачають свої знімки, що ускладнює роботу лікаря. Наше завдання – комфорт для Вас, тому ми зберігаємо ваші знімки в нашій базі, анонімно. 
3) Наші ціни конкурентні на ринку діагностичних послуг. Конкурентна здатність в ціновій політиці разом з високою якістю – роблять нас лідером на ринку цих послуг.